Salezjański Dom Maryi Królowej Pokoju | O nas
361
page-template-default,page,page-id-361,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Drogi Przyjacielu!

SDM jest miejscem do którego może przyjechać każdy młody człowiek (do 35 roku życia) przeżywający problemy życiowe lub duchowe. Jeśli w swoim życiu zmagasz się z trudnościami, które Cię przerastają lub jesteś w zastoju jednocześnie nosząc w sobie pragnienie by codzienność przeżywać pełniej, mocniej, bardziej, a nie wiesz do końca jak to zrobić – to miejsce jest dla Ciebie!

SDM to tzw. dom otwarty. Możesz zatrzymać się u nas na kilka dni, tygodni, miesięcy włączając się w rytm domu (modlitwa, praca, życie wspólnotowe, formacja osobista) oraz skorzystać w tym czasie z indywidualnej opieki duchowej i psychologicznej. Pobyt w Domu jest nieodpłatny.

Towarzyszymy również osobom, pragnącym dobrze rozeznać swoje powołanie lub podjąć ważne życiowe decyzje (wybór studiów, zmiana pracy, wejście w związek, otwarcie się na potomstwo itd.). W Domu proponujemy czas wyciszenia, modlitwy (Jezus w kaplicy 24h!) i indywidualnych rozmów, które pomogą pogłębić świadomość o samym sobie, a przez to podjąć decyzję w większej wolności.

Organizujemy również warsztaty i dni skupienia dla grup zorganizowanych z obszaru duchowości, psychologii, rozwoju osobistego itd. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia tematyki i terminu warsztatów.

Inspiruje nas duch miłości, dobroci, wrażliwości i otwartości św. Jana Bosko – przyjaciela i wychowawcy młodych. Mawiał on „Dla nas świętość polega na tym, że jesteśmy bardzo RADOŚNI”.

Zrealizowanie idei Domu to dla nas ogromne wyzwanie! Będziemy wdzięczni za Waszą modlitwę i wsparcie materialne! Wszystkich naszych Dobrodziejów ogarniamy codzienną modlitwą!

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu udostępnienia dalszych informacji.